پیام تبریک رییس مرکز تحقیقات پزشکی هسته ای خلیج فارس بوشهر به مناسبت "روز جهانی رادیولوژی "

17 آبان 1401

 

ریاست مرکز تحقیقات پزشکی هسته ای خلیج فارس بوشهر به مناسبت روز جهانی " رادیولوژی"  با صدور پیامی این روز را به تمامی تلاشگران این حوزه به خصوص اعضا و پرسنل کادر پزشکی هسته ای خلیج فارس استان بوشهر تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:

                                                                                           بسمه‌تعالی
بار دیگر در 8 نوامبر با هدف ایجاد آگاهی بیشتر از ارزشی که رادیولوژی و تکنولوژی پرتوشناسی به مراقبت ایمن از بیمار و بهبود درک عمومی از نقش حیاتی آنها دارد ، نگاه ویژه و سپاس گویانه ای به رادیولوژیست ها اختصاص داده میشود. از آنجایی که جهان همچنان با چالش‌های ناشی از کووید-19 مواجه است، اذعان به نقش کلیدی تصویربرداری پزشکی در علم پزشکی، نه تنها در شرایط اپیدمی غیرقابل پیش‌بینی ، بلکه به صورت روزانه در همه زمینه‌های مراقبتی- درمانی  بیمار بسیار حائز اهمیت است. در راستای به ثمر رساندن این هدف متعالی ، بیمارستان پزشکی هسته ای بوشهر با نصب و راه اندازی پیشرفته ترین نسل از دستگاه پت- سی تی اسکن بمنظور تشخیص و درمان سرطان و سایر اختلالات بدن توفیق عمل نموده است.
اینجانب ضمن تبریک روز رادیولوژی، از تلاش های مستمر و بی بدیل رادیولوژیست ها و بخصوص کادر محترم واحدهای رادیولوژی در سراسر استان و همچنین اعضا مجموعه پزشکی هسته ای خلیج فارس بوشهر در پیشبرد اهداف نظام سلامت تقدیر نموده و سلامتی و توفیق مادام در خدمتگزاری به هموطنان را از باری تعالی برای ایشان خواهانم.

                                                                                         دکتر مجید اسدی
                                                               رییس مرکز تحقیقات پزشکی هسته ای خلیج فارس بوشهر
                                                                                           1401/8/17                               

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >